Nowy dział, poszukiwania moderatora i garść innych wiadomości.

Czołem,
pragniemy poinformować Was o paru nowinkach, które wprowadziliśmy na forum: 
 
  • Po pierwsze - utworzyliśmy w hydeparku dział "Sztuki wszelakie autorstwa czyjegoś" - to tutaj możemy pochwalić się cennym znaleziskiem (ciekawym wierszem czy obrazem). Co za tym idzie poszukujemy człowieka, który objąłby pieczę nad tymże działem. Jego zadaniem będzie dbanie o porządek, brak spamu i rozwijanie działu.
  • Następną nowiną jest to, że przebudowaliśmy nieco sekcję dotyczącą naszych partnerów na portalu. Od teraz są oni wszyscy umieszczone w jednej rozwijanej liście. Nawiązaliśmy również współpracę ze stroną na facebooku [url=https://www.facebook.com/Wiedzmin1]Wiedźmin - Warownia Starego Morza[/url] do której lajkowania zapraszamy - wyciągnęli do nas pomocną dłoń, mimo iż sami z tej pomocy niewiele mogli zyskać. Po stokroć wam dzięki!
  • Następną sprawę jest to, iż wyłączyliśmy naliczanie postów w dziale "offtopic" oraz "forumowe gry i zabawy". Liczniki postów niektórych użytkowników spadły aż o 200 postów. Pokazuje to, iż większą część postów na forum stanowią te napisane w hydeparku właśnie. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje działów w których można wyłączyć naliczanie - piszcie śmiało.
pozdrawiamy,   
Aleatha

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!